Pánové čtěte prosím.

1. Nepište mi dotazy formou SMS. Musíte volat, jinak se na masáž neobjednáte. Opravdu nebudu reagovat na psanou formu zájmu.
2. Pokud se objednáte a dohodnete si čas příchodu do salonku, tak Ti solidní v případě změny napište,
že schůzku odvoláváte. 
3. Pokud jste objednaní a přijít můžete, pak hodinu před schůzkou svůj záměr opravdu přijít potvrdte SMS zprávou, že prostě schůzku stvrzujete. Pokud to neuděláte, vezmu automaticky na Váš čas jiného klienta, jelikož s Vámi prostě nebudu počítat.
4. Neptejte se mě a nepřesvědčujte na možnost jiných služeb, než jsou mnou nabízené masáže. Je to zbytečné a neomalené.
5. A prosím neobjednávejte se způsobem, že někdy okolo té a té hodiny s tím, že nevíte co chcete a na jak dlouho chcete, že se rozhodnete na místě. To není možné. Mám prac. harmonogram vycházející právě z Vašich přesných informací o tom, KDY příjdete na JAK DLOUHO a na JAKOU MASÁŽ. Váhavce neobjednám.
6. Chci Vás požádat, ať dodržujete smluvený čas schůzky s tolerancí max. 5-10 minut. Může Vás cestou ke mě zdržet cokoliv, ale prosím zařiďte si věci tak, ať to stihnete. Jelikož s větším zpožděním budu muset krátit čas masáže a v případě že jedete na 30 minut , tak Vás nemusím vzít vůbec. Nejsem nepříjemná. Naopak velmi milá a vstřícná, avšak nemohu posunovat kvůli Vašemu zpoždění, nasmlouvaného klienta po Vás. Děkuji za pochopení.